KONFERANS SALONU

Hotel Casa Karina, konuklarına konferanslar, iş ve kurumsal etkinlikler, ekip oluşturma (teambuilding) v.s. düzenleme imkanı sunar. Hem katılımcıların, hem de sizin başarılı ve faydalı olma açısından, profesyonellerden oluşan ekibimiz, etkinlikleri organize etmede sizin güvenilir partneriniz olacaktır. Etkinliğinize, hoş bir yaz bahçesine sahip olan ve rahatlık sunan Lobi barda , akşam ise otelin restoranında devam edebilirsiniz. Ayrıca konukların kullanabileceği bir yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, çeşitli uygulamalar ve masajlar içeren Türk hamamı gibi değişik dinlenme alanları da bulunmaktadır. Otel, spor aktiviteleri, binicilik, dağ ve bisiklet turları ve buna benzer  ilginç ve çeşitli ek hizmetler sunmaktadır; Böylece konaklamanın ve iş arkadaşlarınızla beraber olmanın tadını tam olarak çıkarabilirsiniz.

Tecrübelerimiz ve müşterilerimize karşı olan profesyonel yaklaşımımız, çeşitli etkinlikler vesilesiyle otel misafiri olmaktan memnuniyet duyan kurumsal müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Her etkinlik için bireysel bir yaklaşıma ve özel bir teklife her zaman hazırız.
 
Parametreler
Alan 84 metrekare
Yükseklik 3 m
Genişlik 7 m
Uzunluk 12 m
Döşeme мокет
Donanım Multimedya, mikrofonlu ses sistemi, Flipchart, internet
Parametreler
Alan 42 metrekare
Yükseklik 3 m
Genişlik 7 m
Uzunluk 6 m
Döşeme мокет
Donanım Multimedya, mikrofonlu ses sistemi, Flipchart, internet
Parametreler
Alan 126 metrekare
Yükseklik 3 m
Genişlik 7 m
Uzunluk 18 m
Döşeme мокет
Donanım Multimedya, mikrofonlu ses sistemi, Flipchart, internet
 
 
Kapasite
120 sandalye
50 sandalye
30 sandalye
30 sandalye
80 sandalye
60 sandalye
 
Hotel Casa Karina, grup konaklamaları için uygun olan, ayrı yataklar imkanı sunan, çift kişilik odalara sahiptir. Otel sakin ve sessiz bir sokakta, ancak önemli bir konumda yer almaktadır – teleferiğin ilk  istasyonunun, dağa doğru giden caddenin, restoranların ve mağazaların çok yakınında bulunmaktadır. Otel, otantik mimari ortamında dolaşabileceğiniz ve kasabadaki en iyi tavernaları ziyaret edebileceğiniz Bansko Eski Kent merkezine 10 dakika uzaklıktadır.

Kullanabileceğiniz ücretli ek hizmetler:
  • Kahve molaları - gruba uygun bir zamanda düzenlenebilmektedir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun çeşitli kahve molaları sunuyoruz;
  • DJ'li Parti - etkinliğinize daha da heyecan katmak için, size DJ'li bir parti gecesi sunuyoruz;
  • Menü - öğle ve akşam yemeklerinde set menüleri sunabiliriz;
  • Ek eğlence hizmetleri - ekip çalışmasını ve her şirkette çalışanlar arasında olması gereken güveni pekiştirmek için paintball, binicilik, trekking gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. 
+359 884 519 400 numaralı telefondan ya da e-posta: info@bansko-casakarina.com. adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklifler