Değerli misafirlerimiz, Casa Karina Hotel, otelimizde ve Bansko şehrindeki konaklamanızı çeşitlendirebileceğiniz ek ücretli geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktan  mutluluk duyamaktadır.
Doğal kaynakların tadını çıkarın, Bansko ve çevresinin en ünlü yerlerini ziyaret edin, uzun yıllardan beri birlikte çalıştığımız ortaklarımıza güvenerek spor yapın ve eğlenin. Profesyonel ellerde olduğunuzdan emin olun.
Tatilinizi daha da heyecanlı kılın, ailenizle veya arkadaşlarınızla harika anılar biriktirin.
Verilen hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Doğrudan Resepsiyonu veya +359 895 58 24 26 telefon numarasını arayınız  ya da reception@bansko-casakarina.com adresine e-posta gönderiniz.
Fiyatlar talep doğrultusunda belirlenmektedir. Lütfen istediğiniz hizmetin bedeli için bizimle iletişime geçiniz.
Verilen hizmetin Ek ücretleri varsa, bundan otel sorumlu değildir.
Tüm ücretler, hizmette belirtilen minimum kişi sayısına göre, kişi başıdır,.
10 kişiden fazla olan gruplar için, lütfen doğrudan Resepsiyondan veya aşağıda belirtilen telefon ya da e-posta adresinden bizimle iletişime geçiniz.
Tüm hizmetlere ulaşım ve rehber dahildir, bazı hizmetlere ise kayak ekipmanı da dahildir.
Hizmetlerde belirtilen zaman dilimine  ulaşım zamanı dahil değildir.
Herhangi bir hizmet talebi 7 ile en az 1 gün önceden yapılması gerekmektedir, bazı hizmetler için ise talep 1 saat önceden de yapılabilmektedir.
Yukarıdaki hizmetleri kullanan tüm misafirlerimizin dikkatli olmalarını, rehberlerin ve eğitmenlerin talimatlarına kesinlikle uymalarını rica ediyoruz. Lütfen kendinizi ve çocuklarınızı güvende tutunuz.
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan Resepsiyonu veya +359 895 58 24 26 telefon numarasını arayınız  ya da reception@bansko-casakarina.com adresine e-posta gönderiniz.

Casa Karina Hotel ekibi, keyifli bir konaklama geçirmenizi ve harika deneyimler yaşamanızı diler!